Haber

Yakınlarına mesaj göndererek baraj gölüne atladı.

ADANA’da köprüden Seyhan Baraj Gölü’ne düştüğü ihbarı üzerine arama çalışması başlatılan Mehmet Aydın’ın (36) cansız bedenine ulaşıldı. Aydın’ın köprüden çektiği bir fotoğrafla birlikte Aydın’ın bir akrabasına “Ben gidiyorum, hakkınızı helal edin” açıklaması gönderdiği ortaya çıktı.

Olay, dün akşam saatlerinde Çukurova ilçesindeki Çatalan Batı Köprüsü’nde meydana geldi. Köprüden Seyhan Baraj Gölü’ne düşen şahsı görenler 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi. Bunun üzerine bölgeye itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bir süre suda boğuşarak daha sonra kaybolduğu belirtilen şahsı bulmak için Sualtı Grup Başkanlığına bağlı dalgıç polis ekipleri arama yaptı. Saatler süren çalışma havanın kararması nedeniyle ortalara verildi.

Günün ilk ışıklarıyla birlikte yeniden başlatılan çalışmalarda aranan kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Sudan çıkarılan cesedin Mehmet Aydın’a ait olduğu belirlendi. Aydın’ın olaydan önce yakınını teslim etmeye çalıştığı, “Ben gidiyorum, hakkınızı helal edin” yazılı fotoğraf gönderdiği ortaya çıktı. Yakınının da bildiri atarak Aydın’a engel olmaya çalıştığı belirlendi.

Mehmet Aydın’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

beylikduzuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu