Haber

Kılıçdaroğlu, “Akşener ile ilgili belgelerim var” diyen Yaşar Okuyan ile görüştü! İYİ Parti’den sert tepki geldi

CHP Genel Başkanı Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan Kemal Kılıçdaroğlu ziyaret . Okuyan, bu görüşmeden fotoğraflar paylaşarak, “Bugün CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki CHP Küme odasında yarım saat görüştük. Depremi ve seçimleri konuştuk. “

İYİ PARTİ’DEN TEPKİ

İYİ Parti İBB Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, ikilinin görüşmesine sert tepki gösterdi. Okuyan’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili sözlerine değinen Özkan, “Bu yalancı Genel Önderliğime iftira atarken ben bu görüşü kabul etmiyorum.” ifadelerini kullandı.

“KRİTİK OLDUĞUNUZ GÜÇTEN BİRAZ FARK OLUN”

İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale de, “İktidarı neden eleştiriyoruz? İstifa etmesi gerekenleri teşvik ettiği için, hesap vermesi gerekenleri okşadığı için, iftira üreten medyaya ve iftira atanlara destek verdiği için. Biraz farklı olun” dedi. Eleştirdiğiniz hükümetten!” söz konusu.

OKUYUCU AKŞENER HAKKINDA NE DEDİ?

Yaşar Okuyan geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında Akşener hakkında şunları söylemişti: “İYİ Parti İzmir’de en az 5-6 milletvekili çıkar derdim. bu görüşü geri aldı.Çünkü Meral Akşener ve yanındaki 2 -Ucuz siyaset ve 3 arkadaşın zikzaklar çizdiği bir durum var.Kılıçdaroğlu’nun şu anda kazanamayacağı algısını kim yaratıyor?Partisi yüzde 10 aldı ve o da bu görüşü geri aldı. yüzde 7’de kaldı.Meral Akşener masayı dağıtıp Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkarsa elimde bedel olur.Belge ve belgeler var.Hepsini açıklayacağım.Hepsi İçişleri Bakanlığı dönemine ait belgelerdir. İçişleri. Beni konuşturma, vatan hainliğidir.”

askale-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu