Haber

Icardi’nin Wanda Nara ile Barışmak İçin Aldığı Çantanın Uçuk Fiyatı Çenemizi Yordu, Sinirlerimizi Gerdirdi!

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi’nin eşi ve teknik direktörü Wanda Nara, İtalya’da katıldığı bir programda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Icardi’nin kendisiyle barışmak için her şeyi yaptığını söyleyen Wanda Nara, aşk hayatından bahsetti. İcardi’nin hediye ettiği çantanın fiyatı çok konuşuldu.

Attığı her adımla adından söz ettiren Wanda Nara, İtalya’da katıldığı programda özel hayatı hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Mauro Icardi benim kocam. Biz birlikteyiz, biz bir aileyiz. Ömür boyu birlikte olmayı umuyoruz. Wanda Nara sözlerine şöyle devam etti:

Icardi & China Suarez’in geçmiş dedikoduları “O zamanki dedikoduların doğru olmadığına inanıyorum. Bizim hikayemizin konusu değil. Sinirlenip paylaşım yaptım ama alıştım. Mauro genç ve yakışıklı bir adam. Normal. ona kur yapmak. Icardi ile gidersen duş alırsın”

Maradona ile ilgili hikaye doğru değil. Sadece ortak arkadaşlarımız vardı’ dedi Wanda Nara, ‘Brozovic ile hiç tanışmadım. “Onunla aynı apartmanda oturuyorduk” dedi.

‘Hayatıma dadı olarak başladım ama her şeyde başarılı olacağımı biliyordum. Oyuncuydum ama çok iyi değildim. En sevdiğim şey teknik direktör olmak, sözleşme yapmak” dedi.

Mauro beni geri kazanmak için 300.000 Euro’luk bir çanta satın aldı. ‘Ben o çantayı tutuyorum mümkünse içinde yatarım’ sözü sosyal medyada yankı buldu.

Icardi’nin hediye ettiği Hermes marka çantanın değeri ise 350 bin dolar.

Icardi’nin Wanda Nara’ya hediye ettiği çantayla ilgili sosyal medyadan gelen yorumlar şöyle oldu ?

?

?

?

?

Niyetinizi alalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu