Haber

Hakan Koştu depremzede voleybolcuya sahip çıktı

Hataylı voleybolcu İrem Kul, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun talimatıyla Belediye Gençlik ve Spor Derneği’nin düzenlediği miting düzenledi. SporKulübü Kadın Voleybol Takımına transfer oldu.

Kahramanmaraş’ta iki büyük depremin vurduğu illerin ortasında yer alan Hatay’da play-off’lara katılmaya hak kazanan Rasus Kimya’nın başarılı sporcusu İrem Kul, ligden çekilme kararı aldı. Bergama Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadınlar Kolu Başkanı Hakan Koştu’nun talimatıyla. Voleybol Takımına transfer oldu.

Bergama, voleybolcu İrem Kul ile 600 depremzedeyi kucakladı.

Yaşanan depremin ardından Bergama’da 7’den 77’ye tek yürek olan tüm vatandaşlar, resmi ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra ilk andan itibaren tırlarla deprem bölgelerine yardımlarını gönderdi. Tüm yurtta olduğu gibi Bergama’ya da gelen depremzede ailelerine desteklerini sürdüren vatandaşlar, ihtiyaçlarını canı gönülden gideriyor. Bergama spor alanında da bu yardımları sağlamaya ve yaraları sarmaya devam ediyor.

Hatay’ın play-off’a kalmayı hak eden takımı Rasus Kimya’nın başarılı sporcusu İrem Kul’un bundan sonra Bergama Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımı’nda forma giyeceğini belirten Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Depremden sonra” dedi. , devletimiz ve milletimiz her alanda yaraları sarmaya çalışıyor.Devam edeceğiz.Kadın sporcumuz İrem Kul ile birlikte takımımız kaybettiğimiz canlar için tek yürek mücadele etmeye devam edecek.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu