Ekonomi

Yapı Kredi, CX Awards Türkiye’de üç kategoride ödül aldı

Yapı Kredi, bu yıl 6’ncısı düzenlenen CX Awards Türkiye’de üç kategoride ödüle layık görüldü.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Many Media tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en başarılı müşteri deneyimi projelerinin ödüllendirildiği organizasyonda Yapı Kredi, “Müşterilerin Harcama Deneyimini İyileştirme” ve “İç Müşterilere Odağımız” kategorilerinde iki ödül kazandı. Müşteri deneyimi alanında yenilikçi çalışmaları ile İç Müşteri Memnuniyeti ve Aynalama Araştırması ile ” Bir ödül daha aldı.

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi, Koç Holding liderliğinde deprem bölgesinde kurulan “Umut Şehirler”de sağladığı istihdamla “sürdürülebilirlik” kategorisinde ödüle layık görüldü.

“Müşterilerimiz için sınırları kaldırmaya devam ediyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, her zaman müşteri deneyimine odaklandıklarını belirterek, “İnsanı merkeze alan anlayışımızla sınırları kaldırmaya ve müşterilerimiz için değer yaratmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize en iyi bankacılık deneyimini yaşatmak ve bu alanda teknolojik altyapımızı geliştirmek için çalışıyoruz.” “Bunu güçlendirmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz.” sözlerini kullandı.

Verilen ödüllerle yaptıkları işin karşılığını aldıklarını belirten Doğan, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Çalışmalarımız sonucunda layık görüldüğümüz bu ödüller, müşterilerimize sunduğumuz deneyimi daha da geliştirmemiz konusunda bizi motive ediyor. Ayrıca 6 Şubat’ta yaşadığımız deprem felaketinin ardından aldığımız ödül, Bölgeye sürdürülebilir katkı sağlamak amacıyla Koç Holding öncülüğünde hayata geçirilen Umut Kentler’de başlattığımız istihdam bizim için çok pahalı ve anlamlı. ‘Sınırsız bankacılık’ anlayışımızla herkes için limitleri kaldırmak için çalışıyoruz. Yapı Kredi olarak yaptığımız çalışmalarla başarımızı daha da ileriye taşımaya devam edeceğiz.”

acigol-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu