Teknoloji

Valiant Hearts: Eve Dönüş Diğer Platformlara Geliyor

Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi tarafından yayınlanan listeye bakılırsa Valiant Hearts: Eve Dönüş , diğer platformlara da geliyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Türk Yapımı Rogue Samurai Geliyor: Demo Steam’de!


Ubisoft’un Montpellier stüdyosu tarafından Valiant Hearts: The Great War’ın devamı olarak geliştirilen ve Netflix tarafından yayınlanan Valiant Hearts: Coming Home, Birinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Hayatta kalmak, birbirini yeniden bulmak ve birlikte eve dönmek için mücadele eden iki kişinin hikayesini anlatıyor. Yolculuğumuz boyunca bizim gibi başka karakterlerle de karşılaşıyoruz ve birlikte hareket edebiliyoruz.

Şubat 2023’te Android ve iOS tabanlı taşınabilir cihazlar için piyasaya sürülen oyunla ilgili yeni bulgular, piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra diğer platformlardaki kullanıcıların da beğenisine sunulacağını gösteriyor.

Valiant Hearts: Coming Home PC’nin yanı sıra konsollara da gelebilir

Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi tarafından 26 Ocak 2024’te yayınlanan listeye göre yeni Valiant Hearts, PC için de satışa sunulacak. Bu listeleme, oyunun diğer platformlara da uyarlanacağının ilk işareti ve her ne kadar tek bir platform belirtilmiş olsa da PlayStation, Switch ve Xbox konsollarına da çıkacağını iddia edebiliriz.

İki boyutlu yana kaydırmalı bulmaca ve macera oyunu olan Valiant Hearts oyunları, dokunaklı anlatımları, görsel sunumu ve sanat tasarımıyla övgü toplayarak savaş temalı oyunlar arasında öne çıktı.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Valiant Hearts oyunlarıyla ilgileniyor musunuz? Konsol veya PC kullanıcısı mısınız ve kullandığınız platforma gelirse devam oyununu satın alıp oynamak ister misiniz? Yorum kısmında buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu