Haber

Trabzonspor, Ali Şahin Yılmaz ve Arif Blank ile sözleşme yeniledi

Trendyol Muhteşem Lig gruplarından Trabzonspor, altyapısında yetişen Ali Şahin Yılmaz ve Arif Blank ile sözleşme yeniledi.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamaya göre, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Futbol Koordinasyon Merkezi’nde Başkan Yardımcısı Yahya Karahasan, Genel Sayman Sami Karaman ile yönetim kurulu üyeleri Ceyhun Eskici ve Hüseyin Ekşi’nin katılımıyla düzenlenen imza töreninde. 20 yaşındaki Arif Blank’ın sözleşmesi 2028’de imzalandı. 19 yaşındaki Ali Şahin Yılmaz’ın sözleşmesi 2027 yılına kadar uzatıldı.

Karahasan törende yaptığı konuşmada, “Akademimizden A takıma yükselen Arif Blank ve Ali Şahin Yılmaz’ı izlerken büyük bir gurur ve mutluluk yaşıyoruz. Kendilerine çok güveniyor, başarılarının devamını diliyoruz.” ifadeleri kullandı.

Kulübüyle sözleşmesini yenilediği için mutlu olduğunu ifade eden Arif Blank, “Geçen dönem orta yarı kampından beri hayalini kurduğum Trabzonspor A kadrosunda çalışmaya devam ediyorum. İnşallah görev sürem boyunca Trabzonspor’da forma giyeceğim. Türkiye’de kariyerime devam edeceğim ve bundan sonra da ilerlemeye devam edeceğim.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” değerlendirmesini yaptı.

Uzun bir süre Trabzonspor’da forma giymek istediğinin altını çizen Ali Şahin Yılmaz, “Çocukluğumdan beri taraftarı olduğum kulübüm Trabzonspor ile sözleşmemi uzattığım için çok mutlu ve gururluyum. İnşallah öyle olur. hepimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu