Haber

Naci Görür açıkladı! Murat Kurum’dan sürpriz teklif

Yer Bilimcisi Prof. Dr. Naci Görür, katıldığı FOX TV canlı yayınında, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye adayı olan Murat Kurum’un kendisine danışmanlık teklifinde bulunduğunu belirtti.

görür, “Bu bir hayat meselesi. Her şeyden önce ülkenin beka meselesi. Eğer bu depremlerle ilgili gereğini yapmazsak, özellikle de deprem nedeniyle Marmara Bölgesi çökerse, ekonomik olarak çökerse Türkiye’nin canı yanar. Ekonomik bağımsızlığımız da siyasi bağımsızlığımız da tehdit altına girecek.Omuz omuza, kol kola “Ülkemizi depreme hazırlamalıyız, birlikte çalışmalıyız.”dedi.

‘DEPREM ÜLKENİN BAKMA MESELESİDİR’

Murat Kurum’un kendisine danışmanlık teklif ettiğini belirten Görür, şöyle devam etti:

“Göreve gelirsek ülkeyi depreme dayanıklı hale getirecek her türlü çalışmanın içinde olacağız” dediler. Sayın Kurum bana danışmanlık teklifinde bulundu. Bu hayatın bir sorunudur. Her şeyden önce bu ülkenin beka sorunudur. Bu depremlerle ilgili gereğini yapmazsak, deprem nedeniyle özellikle Marmara Bölgesi mahvolacak.” “Türkiye ekonomik olarak çökerse, Türkiye’nin ekonomik bağımsızlığı da siyasi bağımsızlığı da tehdit altına girecek. Omuz omuza, kol kola ülkemizi depreme hazırlamalıyız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu