Haber

Kenan İmirzalıoğlu’ndan eşi Sinem Kobal’a dair sevgi dolu itiraflar: Dördüncü görüşte aşık oldum

Etiler’de kuaförden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, soruları yanıtladı. Eşi Sinem Kobal hakkında sevgi dolu itiraflarda bulundu.

Hayatımıza ilk kez 1997 yılında Best Model of the World yarışmasını kazanarak giren 59 yaşındaki oyuncu ve model, Etiler’de karşılaştığı gazetecilerle sohbet etti.

Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında Sinem Kobal ile evlendi. Çiftin, evlendikleri günden bu yana duydukları mutluluk gözlerinden okunuyor.

Haziran ayında düzenlenen ödül töreninde konuşan Sinem Kobal, ekranları özlediğini ve ardından eşi Kenan İmirzalıoğlu ile olan evliliğini anlattığını söyledi.

Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu’nu ilk gördüğü anı şöyle anlattı: “Kenan, görür görmez aşık olduğum biri. Tabii ilk tanıştığımızda enerjisiyle bizi etkiledi. Ben bunun bu kadar farkında bile değildim. Kolumdan tutup beni çekti diyebilirim. Tabii ben de böyle kaldım.” dedi.

Dün gazetecilere konuşan Kenan İmirzalıoğlu, eşinin sözlerine atıfta bulunarak, “Şok ilk görüşte değil dördüncü görüşte yaşandı” dedi. “20 yaşında olsaydım ilk görüşte olurdu ama 40’lı yaşlarındaki insanların tecrübesiyle dördüncü görüşte oldu.” söz konusu.

İmirzalıoğlu sevgi dolu itiraflarıyla konuşmasına devam etti; “Sonra kendi kendime ‘Tamam, birlikte yaşayacağım kişiyi buldum’ dedim. Ben bunları düşünürken Sinem yanımda değildi. “Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı ve onu onunla değiştirdi.”

Lalin ve Leyla adında iki kızı olan İmirzalıoğlu, nazar ve göze inandığını belirterek, “Üzerinden çok zaman geçtiği ve iki çocuğumuz olduğu için özgürce konuşabiliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu