Haber

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş Koltuğu Şehit Kızına Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Şeyhülislam Hayri Efendi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Feyza Balta’ya koltuğunu devretti.

TBMM’nin açılışının 103. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen ve eğitim hayatlarına İstanbul’da devam eden öğrencilere Aktaş ve okul müdürü Feyza Balta katıldı. 2016 yılında Mardin’de şehit olan Mehmet Hüseyin Balta’nın kızı makamında kabul etti.

Şeyhülislam Hayri Efendi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi şehit kızı Feyza Balta, Aktaş’ın makamında bir süre oturup kendisini ziyarete gelen öğrencilerle görüştü.

İl Emniyet Müdürü’nün koduyla polis telsizinden anons yapan Balta, çocukken güvenlik görevlilerini çok sevdiklerini ve kendilerini kötülüklerden koruyarak güvenliklerini sağladıklarını belirtti.

İl Emniyet Müdürü Aktaş, Balta’nın geçmiş olsun dileklerinde bulunduğunu kaydederek, “Gençlerimizin yüzlerindeki gülücüklerin, yüreklerindeki sevgi ve mutluluk çiçeklerinin solmaması için büyük çaba harcıyoruz. Bu vesileyle kutluyoruz. tüm çocuklarımızın ve milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız.” söz konusu.

Aktaş, ziyaret sonunda çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

haberpazarlar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu