Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Para Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.

Gençlik ve SporBakan Osman Aşkın Bak, İngiltere’de düzenlenen Para Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları mesajıyla tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İngiltere’de düzenlenen Para Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda 3’ü altın olmak üzere toplam 7 madalya kazanan milli sporcular için bir tebrik mesajı yayınladı.

Bakan Bak, tebrik mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

İngiltere’nin Sheffield kentinde düzenlenen Para Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya kazanan ve 2024 Paris Paralimpik Oyunları’na kota alan Abdullah Öztürk, Ebru Acer, Kübra Korkut, gümüş madalya kazanan Merve Cansu Demir Madalya ve bronz Madalya kazanan Ali Öztürk, İrem Oluk ve Neslihan Kavas Acer’ı canı gönülden kutluyorum.Oyuncularımızın başarılarının kendilerinden sonra gelecek sporcularımıza da ilham kaynağı olacağına inanıyorum. Bu başarıda payı olan tüm teknik ekibe ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu