Yaşam

Ferit ve Seyran Aşkı Her Yerde! Olağanüstü Dizi Kingfisher 30’dan Fazla Ülkeye Satıldı

Star TV’nin rekorlar kıran dizisi “Yalıçapkını”nın ünü yurt dışına yayıldı! Fenomen dizi geçtiğimiz gün ‘Golden Boy’ adıyla 30’dan fazla ülkeye satıldı!

Yayınlandığı andan itibaren Kingfisher şüphesiz bu sezonun en iddialı yapımlarından biri!

Gülseren Budaıcıoğlu’nun yazdığı Yalıçapkını gerçek bir yaşam öyküsünün seri uyarlamasıdır!

Çetin Tekindor, Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Emre Altuğ, Şerif Sezer ve Gülçin Santırcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi tam bir yıldız geçidi!

Ferit’in ani duygu değişimleri seyirciyi çılgına çevirse de Seyran’la arasındaki o küçük kıvılcımlar her seferinde herkesi ekrana kilitliyor.

Ancak Yalıçapkını’nın başarısı bulmakla sınırlı değil!

Fenomen dizi 2022’de ‘dünya çapında en çok izlenen diziler’ arasında yer aldı! Yani başarısı artık ülke sınırlarını aşmış durumdadır.

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun yıldızlarının yeniden parladığı harika diziden bomba bir haber geldi!

Başarısı tüm dünyada duyulan yalıçapkını, geçtiğimiz gün 30’dan fazla ülkeye satıldı!

Yurt dışında ‘Altın Çocuk’ adıyla yayın hayatına başlayan Yalıçapkını, Eccho Rights Türk Dizisi Yönetmeni Handan Özkubat’a kıyasla çok dikkat çekti!

“Türkiye’de bir dizide böyle bir performans görmeyeli yıllar oldu, bu nedenle uluslararası alıcıların bu muhteşem diziye özellikle ilgi duyması şaşırtıcı değil.”

Hırvatistan, Bosna Hersek ve Karadağ’da Nova TV, Kuzey Makedonya’da Kanal 5, Gürcistan’da Imedi TV ve Romanya’da Antena 1/Happy Channel Kingfisher dizisine eklenirken, Afrika’da 33 bölge ile anlaşma sağlandı.

Henüz 3 ayda uluslararası arenada büyük bir başarıya imza atan dizinin önümüzdeki dönemlerde ne gibi başarılar elde edeceği merak konusu…

Ferit Korhan ile tüm dünya çıldırmaya hazır mı?

arsuz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu