Teknoloji

Fatih Akın Death Stranding 2’de Yer Alacak

ünlü yönetmen Fatih Akın Death Stranding 2 Oyunda da görünecek. Peki rolü ne olacak? Poster ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor.


İlginizi Çekebilir:  Death Stranding 2 On the Beach 2025’te Çıkacak


Sony Interactive Entertainment, yeni State of Play sunumunu bugünün ilk saatlerinde gerçekleştirdi. Yeni oyun duyurularının yanı sıra geliştirilmekte olan oyunlar hakkında da yeni bilgilere ulaştık. Geceye renk katanlar arasında Hideo Kojima ve Death Stranding 2 de yer aldı. Yaklaşık on dakikalık bir fragmanın yanı sıra oyunun son adı da doğrulandı: Death Stranding 2 Sahilde.

Fatih Akın Death Stranding 2’de!

Her şey bir yana, devam filminde biz Türk oyuncuları oldukça heyecanlandıran ve memnun eden bir detay vardı. Ünlü yönetmen Fatih Akın, Death Stranding 2 oyununda kendine yer buldu. Akın, son God of War oyunlarında Jonathan Roumie rolünü üstlenecek ve Mimir’e benzer bir işleve sahip olacak. Yani keşfederken size eşlik edecek ve değerli bilgiler sunacaktır.

1973 yılında Hamburg’da doğan Alman yönetmen, senarist, yapımcı ve oyuncu Fatih Akın, Aşka Ruhunu Kat (Soul Kitchen), Head-On ve The Edge of Heaven gibi birçok filmin yapımcılığını üstlendi. Ancak Altın Ayı dahil birçok ödül de kazandı.

2025 yılında piyasaya sürülmesi beklenen Death Stranding 2 On the Beach, şu sıralar PlayStation 5’e özel olarak geliştiriliyor. Piyasaya sürüldükten bir süre sonra şüphesiz diğer platformlara da uyarlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu