Teknoloji

Dev Kornalarla Kaplanan Porsche Taycan – Webtekno

Porsche’nin otomotiv sanat dünyasına son katkısı 73 adet çivi ile kaplı bir Taycan oldu. Araba; dikenler ve boynuzlarlaVe sivri uçlukapalı.

İsveçli tasarımcı Fabian Bergmark NasmanEllerinden bu sanatsal sedan elektrikli otomobil Porsche Taycan Suikastçısıisimlendirildi.

Porsche Taycan 73 dev çiviyle kaplandı

“Porsche Taycan Assassin” olarak isimlendirilen elektrikli sedanın her bir paneli aynı formda fakat farklı boyutlarda sivri uçlarla kaplı. İsveçli tasarımcı Fabian Bergmark Nasman tarafından tasarlanan dikenler Porsche’nin gövdesinden çıkıyormuş gibi görünerek ona organik ve doğal bir görünüm kazandırıyor.

Tasarımcı Nasman’a göre bu Taycan “Fiziksel olarak bir şeye nasıl tepki veririz” temsil etmek. Nasman’ın ise arabası aynı anda elindedir. tırtılVe larvaböceklere benzediğini söyledi.

Bu eşsiz Taycan 26-28 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşti. Porsche Kapsamları etkinliğin bir parçası olarak gösterilir. Araç aktif; çim ve çiçeklerle çevrili bir göletin ortasında çarpıcı biçimde gösterilmiştir.

Öte yandan bu, Taycan’ın ilk sanat eserine dönüşmüş bir Porsche değil. geçen sene Sean Wotherspoonfarklı renklerde gövde panelleri olan Palyaço şeklinde bir gövde. Porche Taycan Gran Turismotasarlamıştı.

haber-gulagac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu