Haber

AK Parti Kaş Belediye Başkanı Adayı Mutlu Ulutaş’a Karşılama Töreni Düzenlendi

Cumhurbaşkanı ve Lider Recep Tayyip Erdoğan tarafından isminin açıklandığı AK Parti Kaş Belediyesi Başkan adayı Keyifli Ulutaş için ilçe girişinde karşılama töreni düzenlendi.

Cumhurbaşkanı ve Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla AK Parti Kaş Belediye Başkanı adayı Mutlu Ulutaş oldu. Mevcut Kaş Belediye Başkanı ve adayı Mutlu Ulutaş, Ağullu İlçesi Çomucak Mevkii’nde partililer tarafından karşılandı. Konvoy eşliğinde AK Parti İlçe Başkanlığı binasına ulaşan Neşeli Ulutaş’a partililer ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

“Yeniden Ulutaş’ınız kutlu olsun”

AK Parti İlçe Başkanı Tamam Bilgin, programda yaptığı konuşmada, Ankara’yı Kaş’ta Memnun Ulutaş, Antalya’da Hakan Tütüncü ile buluşturacaklarını söyledi. Kaş’ın şu ana kadar en iyi hizmeti aldığına işaret eden OK Bilgin, “Belediye Başkanımız tüm olumsuzluklara rağmen ekibimiz çok çalıştı ve Kaş’ın 54 mahallesinde yatırım yapmaya devam etti. Bu hizmetlerden dolayı liderimize teşekkür ediyorum. Bir kez daha Sayın Ulutaş’a adaylığının başarılı olmasını diliyorum” dedi.

“Mutlu bir Kaş için emin adımlarla yola devam”

Mutlu Ulutaş, adaylığını uygun bulan Cumhurbaşkanı, ilçe ve il başkanları, milletvekilleri ve bakanlara da teşekkür ettiğini kaydetti. İlçedeki sıcak karşılamadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mutlu Ulutaş, “Beş yıldır bize emanet edilen bayrağı en iyi şekilde taşımaya çalıştık. 2019 yılında ‘Sevgimiz; ‘Kaş mutlu olacak’ dedik, Kaş’ı mutlu ettiniz. “İnşallah bu aşk devam eder, bu aşk hiç bitmez. Keyifli bir Kaş için emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Durmak yok, yola devam” dedi.

Programa AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Tülin Tuna, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Hakan Bahar, MHP İlçe Başkanı Cemil Kolak, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve önceki belediye başkanları da katıldı. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu